Освіта за кордоном – це просто.

     6 лютого 2011 року у місті Запоріжжі відбулася сьома щорічна міжнародна виставка "Освіта за кордоном - 2011" - Ukrainian International Educational Fair 2011 (UIEF)

     Виставка UIEF є комплексним освітнім заходом що має на меті сприяння інтернаціоналізації та глобалізації освітнього процесу на індивідуальному та суспільному рівнях. Щорічно UIEF збирає представників провідних навчальних закладів світу та українських абітурієнтів, студентів, які зацікавлені в отриманні якісної освіти за кордоном. Міжнародні та українські освітні заклади мають можливість поділитися досвідом та започаткувати нові проекти.
     У виставці брали участь представники міжнародних відділів та приймальних комісій університетів, профільних інститутів, бізнес-шкіл, коледжів, середніх шкіл, мовних центрів, міжнародних дитячих таборів: London School of Business and Finance (UK), Bosworth Independent College (UK), London School of Business and Management (UK), Bellerbys College (UK), Cyprus International University (Turkey), Glion Institute of Higher Education (Switzerland), Les Roches International School of Hotel Management (Switzerland), Les Roches International School of Hotel Management, Marbella (Spain).
     Відвідувачі виставки мали можливість отримати інформацію про особливості навчання у різних країнах світу, спланувати своє подальше навчання та кар’єру, обрати навчальний заклад та програму, подати аплікаційний пакет документів та пройти вступне інтерв’ю, отримати унікальну довідкову літературу. Не стали винятком й представники Класичного приватного університету – начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Трохимець О.І. та викладач кафедри теорії та практики перекладу Інституту іноземної філології Куліченко А.К., які не тільки отримали вичерпну інформацію щодо навчання закордоном, а й налагоджували зв’язки з іноземними колегами.