Втрачена веселка дитинства

Вже стало доброю традицією в Інституті журналістики і масової комунікації відвідувати мешканців Обласного дитячого притулку міста Запоріжжя. Студенти перед поїздкою провели благодійну акцію: викладацький аукціон, за допомогою якого були зібрані кошти на купівлю подарунків для дітей. Кожен бажаючий міг принести до дирекції інституту іграшки та одяг. Інші жертвували гроші.

На свято Благовіщеня студенти-журналісти завітали до своїх «підшефних». Та чи можна так шаблонно назвати дітей, у кожного з яких своя трагічна доля? Ні, вони не «підшефні», вони справді потрібні тим, хто цього дня завітав до них. В очах цих маленьких дорослих було стільки болю, що випав їм на долю… Та варто було зазвучати першим акордам музики, відчути теплі обійми небайдужих до них людей – і вони опинялися в чарівному світі дитинства, якого в них ніколи не було.
Неймовірне виконання пісень від Олександри Галко, веселі та динамічні конкурси від студентів другого курсу склали чудову святкову програму. Дівчата та хлопці з першого та третього курсів разом з вихованцями притулку веселилися, танцювали, співали, заохочували до участі в конкурсах. Кожен учасник конкурсів отримував солодкі подарунки, а для того, щоб святковий настрій у дітей залишився і після нашого від’їзду, всі отримали книги, іграшки та канцелярію. Коли ми вийшли з притулку дощ закінчився, і на небі з’явилася веселка, хочеться вірити, що цього дня вона буде по-особливому яскравою.
Всі бажаючі, хто хоче допомогти вихованцям Обласного дитячого притулку, що знаходиться за адресою: вулиця Узбекистанська, 3а, слідкуйте за оголошенням про наступну поїздку.

Вікторія Каткова, студентка 1 курсу ІЖМК