29 КВІТНЯ 2011 РОКУ РОДИНА ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ВІДЗНАЧАЛА СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

     Привітати Інститут управління з цією урочистою подією прийшли представники ректорату, директора Інститутів, заступники директорів Інститутів, а також представники студентської молоді.

     Святковий концерт розпочався з привітання проректора з науково-педагогічної роботи – директора Інституту управління, доктора наук з державного управління, професора – Мерзляк Анжели Віталіївни.

     Ведучі свята провели екскурсію до минулого, розповівши усім чим відзначився цей день в історії:
29 квітня 1429 року – Жанна Д’Арк звільнила Орлеан
29 квітня 1770 року – англійський капітан Джеймс Кук уперше висадився в Австралії.
29 квітня 1818 року – народився імператор Олександр ІІ.
29 квітня 1882 року – в Берліні почала діяти перша у світі експериментальна лінія тролейбуса, побудована компанією Sіemens.
29 квітня 1884 року – Оксфордський університет погоджується допускати жінок-студентів до іспитів
29 квітня 1931 року – в СРСР почалася ера телебачення. У цей день проводилась перша дослідна телепередача
З 29 квітня 1982 року – згідно рішення ЮНЕСКО весь світ відзначає Міжнародний день танцю

І, нарешті, 29 квітня 2011 року – Інститут управління відзначає свій День народження !!!

     Гості разом з Інститутом управління пригадали як усе починалося ... Пригадали далекий 1992 рік, коли Інститут тільки народився, а потім прожили за короткий час з ним усі 18 років...

     Колискову новонародженому заспівала студентка 3 курсу, лауреат молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад-2010», лауреат 2 ступеню вокально-естрадного конкурсу «Дніпровська хвиля-2011» Безрученко Анна.


Безрученко Анна, колискова новонародженому Інституту управління

 

     Пригадуючи шкільні роки, на сцену було запрошено сьогоднішніх школярів – учнів ЗЗШ № 101, яким було вручено Сертифікати Школи менеджера при Інституті управління. Протягом двох місяців вони активно проявляли свої лідерські якості на заняттях у Школі, вчились мистецтву спілкування, публічного виступу. І тому чесно заслужили на винагороду!


Нагородження учасників Школи менеджера

     Найбільший позитивний момент у шкільні роки – це те, що ці роки зовсім безтурботні… В ці роки ти продовжуєш і продовжуєш від душі посміхатися… як це постійно роблять учасники групи Р.Н.Б., які стали відомими не тільки у Запоріжжі, але й у Києві.Група Р.Н.Б. з піснею „Keep Smiling

     По мірі зростання особистості, дорослішали й почуття, у цей час прищеплювалась любов до інших, любов до Батьківщини. З танцювальною композицією «Родина» виступили Одіяк Юлія, студентка 4 курсу Інституту управління та Діденко Євгеній, лауреати багатьох регіональних та міжнародних танцювальних конкурсів.

  


Танець „Родина”, Одіяк Юлія та Діденко Євгеній

     Після цього вирушили до чарівної іноземної країни. А екскурсію до неї проводила та іноземній мові всіх присутніх вчила студентка магістратури, спеціальності менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – Окорокова Марина.

Окорокова Марина з піснею „Mademoiselle Hyde

      У святковій програмі були і пісні, присвячені викладачам Інституту управління. Одну з таких пісень заспівала студентка 3 курсу Інституту управління, дипломант молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад-2010», дипломант вокально-естрадного конкурсу «Дніпровська хвиля-2011» Капралова Олена

Виступ Капралової Олени, студентки 3 курсу

     Як відомо, на День народження не ходять без подарунків, саме тому гості підготували Інституту управління різноманітні подарунки.
Гості підійшли до цього питання дуже творчо. Серед подарунків були і святкові привітання, і гумористична розповідь про те, яким має бути сучасний менеджер від Інституту інформаційних і соціальних технологій,      і солодка книга від Інституту Здоров’я, спорту і туризму, і предмети мистецтва, які подарували кафедра дизайну та Інститут державного та муніципального управління, а також безліч творчих подарунків від студентської молоді КПУ (Гаркуша Анастасія – Інститут інформаційних та соціальних технологій, Кредич В’ячеслав – Інститут здоров’я, спорту і туризму, Кравченко Дар’я – Інститут права, Голова студентської ради КПУ).

Привітання першого проректора –
директора НОК, доктора фізико-
математичних наук, професора –
Горбаня Олександра Миколайовича

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Привітання проректора з науково-
педагогічної роботи, директора
Інституту державного та
муніципального управління,
доктора наук з державного
управління, професора –
Мордвінова Олександра Григоровича

 

 

 

 

 

 

 

Привітання Інституту інформаційних
та соціальних технологій
(заступник директора з                               
профорієнтаційної та соціально-
виховної роботи –
Вікторія Анатоліївна Ковпак)

 

 

 

 

 

 

 Привітання Інституту економіки
(студент 1 курсу – Золотарьов Денис)                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Студентська рада КПУ
(Голова студради – Кравченко Даря та член студради Гаркуша Анастасія)

 

 

 

 

 

 

 

 

     Після святкового концерту та поздоровлень гостей родина Інституту управління запросила усіх бажаючих відвідати святкового пирога, без якого будь-який День народження був би просто неможливим !!!