Травневі подорожі кафедри дизайну Інституту інформаційних та соціальних технологій

     19−20 травня 2011 р. кафедра дизайну спільно з адміністрацією ІІСТ мандрувала „за кордон” рідного м. Запоріжжя з метою поділитися досвідом та майстерністю зі студентами та викладачами Дніпрорудненського індустріального технікуму та Мелітопольського училища культури.
     Кожен студент та викладач навчальних закладів, куди завітали наші співробітники, міг поринути у три стихії мистецтва: живопис (куратор майстер-класу – Ю.П. Остапов), флористика (куратор майстер-класу – І.Л. Григор’єва) та прикладна творчість – створення оберегів (куратор майстер-класу – Ужва Т.В. ).
     Найкращі роботи студентів наші викладачі привезли з собою, домовившись з їх талановитими виконавцями про те, що їх творчі здобутки будуть чекати їх у стінах Класичного приватного університету.
     Тож, кафедра дизайну на чолі з С.Г. Захаровою з нетерпінням чекає всіх учасників майстер-класів, всіх бажаючих у „творчій майстерні” Інституту інформаційних та соціальних технологій, щоб продовжити разом подорож у яскравий, неповторний світ мистецтва!
 

 

Дирекція ІІСТ