В РЯДАХ УПРАВЛІНСЬКОЇ ЕЛІТИ ВІДБУЛОСЯ ПОПОВНЕННЯ !!!

   30.06.2011 р. на сцені ЗОУМДТ ім. В.Г. Магара пройшла церемонія урочистого вручення дипломів випускникам денної форми навчання Інституту управління КПУ.
Розділити радість очікуваної миті перемоги, отримання заслужених дипломів магістрів та спеціалістів, випускники змогли зі своїми науковими керівниками, які разом із ними піднялися на святкову сцену. Виховання полягає у тому, що більш доросле покоління передає свій досвід, свої знання, свої переконання, як дорогоцінний скарб молодшому поколінню. Вся гордість викладачів в їх учнях. Тепер вони по праву радіють досягненням своїх вихованців.

     

 

Присвоїти випускникам звання «магістра» та «спеціаліста», урочисто зачитавши наказ на сцені було доручено д.н. держ. упр., професору, проректору з науково-педагогічної роботи, директору Інституту управління КПУ Анжелі Віталіївні Мерзляк, а вручити дипломи, що дають право випускникам розпочати професійну кар’єру – генеральному директору регіонального фонду підтримки підприємництва у Запорізькій області  Володимиру Миколайовичу Малому.

 

Сподіваємось, що перед усіма випускниками з цієї миті відкриються широкі перспективи! Це новий етап для кожного з них, адже отримання диплому про вищу освіту – це великий крок у житті! Вітаємо вже дипломованих менеджерів з цією подією!!! Та бажаємо не зупинятися на цьому!! Адже розвитку людини  не має меж!
Перший день другого місяця літа також став визначним для цілого ряду випускників, адже саме 01.07.2011 р. для отримання заслуженої освітньої винагороди до Класичного приватного університету завітали випускники заочної форми навчання Інституту управління КПУ.

 Для привітання відмінників навчання та вручення дипломів магістрів та спеціалістів з відзнакою на свято було запрошено д.п.н., професора, проректора з навчальної роботи Олександра Івановича Гуру.
 

 Вручення дипломів розпочалося разом із привітанням випускників з визначальним етапом в їх житті

 

 

 і побажанням подальших професійних успіхів  д.н. держ. упр., професором, проректором з науково-педагогічної роботи, директором Інституту управління КПУ Анжелою Віталіївною Мерзляк.

Цей день – нова перемога для випускників! А перемога, що досягається легко, небагато коштує. Тільки тією, можна пишатися, що є результатом наполегливої праці. А попрацювали вони, будучи ще студентами, на славу і тепер гордо понесуть звання «магістрів» та «спеціалістів» у суспільство!

     

      

 Інститут управління пишається своїми випускниками!!!
І бажає їм наполегливості в праці, нових перспектив та неймовірних професійних досягнень !!!