Інститут журналістики і масової комунікації поповнив свої студентські лави

     17 вересня назавжди залишиться в літописі кожного першокурсника Інституту журналістики і масової комунікації.  Саме цієї суботи вони офіційно зробили перший крок у студентське життя.

     «Урочисте посвячення абітурієнтів і студентів коледжу у студенти Інституту журналістики й масової комунікації оголошуємо відкритим!» – цими словами розпочався день випробувань.

     Потім був конкурс скоромовок, випробування на каліграфію із зав’язаними очима, а ще концерт-імпровізація від старшокурсників і змагання на швидкість.
     Коли ж «вода, вогонь і мідні труби» залишилися позаду, почалося приготування каші-посвіту. Цього року до рецепту студентського «кулішу» увійшли вермішель «Мівіна», цукерки, мармелад, напій «Живчик», звісно ж перець і сіль. Годував «чарівним зіллям (як назвали його ведучі свята) особисто Олег Вікторович Богуславський, директор Інституту журналістики і масової комунікації.
     Тепер абітурієнти з гордістю можуть називатися студентами ІЖМК, які,  маємо надію, у майбутньому поповнять лави професійних медівників.
     Нагадаємо, що пікніки на острові Хортиця стали вже традиційними для нашого інституту. Тож, якщо ви мрієте не лише яскраво навчатися, а й відпочивати, ми чекаємо на вас! 

Анастасія Кізерман, студентка ІІІ курсу ІЖМК