НАШІ ТАЛАНТИ

Студенти Інституту інформаційних та соціальних технологій взяли участь у творчому фестивалі „Таланти КПУ”, що розпочався в межах урочистостей з нагоди двадцятої річниці Класичного приватного університету.

Під гаслом „Пишайся своїм Інститутом та сам стань його гордістю!” наші студенти запалювали нові зірочки на небосхилі університету!!! Члени журі – видатні творчі особистості, серед яких чимало випускників Класичного приватного університету, дарували „зірочки-номінації” учасникам нашої арт-студії, що стануть променями натхнення в подальшій реалізації їх творчих можливостей!
У номінаціях „Вершина стилю”, „За перемогу над собою”, „Голос нації” відзначено вокальний виступ Олексія Кіпи (спеціальність: „Розробка програмного забезпечення”) (учасник шоу-студії „Елегія”, переможець студентського фестивалю ІІСТ „Ярмарок спеціальностей. Крок до зірок плюс 2010” у номінації „Вокал”).
У номінації „Сучасність” (за подачу нових ідей) перемогу одержав співочий талант Оксани Грицюк ( спеціальність: „Землеустрій та кадастр”)

У номінаціях „Найсильніший виступ”, „За перемогу над собою” найкращим став яскравий спів Анастасії Гаркуши (спеціальність: „Дизайн”) (учасниця шоу-студії „Елегія”, учасниця студентського фестивалю ІІСТ „Ярмарок спеціальностей. Крок до зірок плюс 2009” у номінації „Вокал”)

У номінації „Енергія сонця” проявила себе вокалістка Анастасія Спірідонова ( спеціальність: „Дизайн”) (учасниця численних рок-фестів, колишня солістка групи „Нью лайн”)

За „Найсильніший танцювальний номер” та за „Душевність виступу” було відзначено чуттєвий танець Крістіни Нікіфорової (спеціальність: „Психологія”) (учасниця Народного театру сучасної хореографії „Фенікс”, учасниця шоу „Майданс”, фестивалю „Крим Фест 2011”) 

Вітаємо вас зі святом ВЕЛИЧНОСТІ ТАЛАНТУ!