Візит Вольфа Бльомерса

Візит та робота у Класичному приватному університеті професора Університету прикладних наук Магдебург-Стендаль, м. Магдебург (Німеччина) Вольфа Бльомерса

26-30 вересня 2011 року Класичний приватний університет відвідав Вольф Бльомерс - професор зі спеціальною освітою та освітою з соціального включення Університету прикладних наук Магдебург-Стендаль (Німеччина), член-засновник Європейського інституту прикладних соціальних, гуманітарних наук та наук у сфері охорони здоров’я Університету прикладних наук Магдебург-Стендаль, європейський координатор багатьох міжнародних проектів в галузі соціальної роботи та соціальної педагогіки.

Сьогодні В. Бльомерс є європейським координатором перспективних навчальних програм „Європейський магістр з соціального включення” та „Європейський бакалавр з соціального включення” в рамках міжнародної освітянської програми Європейського Союзу „Сократ”, в яких беруть участь університети Німеччини, Чехії, Словакії, Словенії, Нідерландів, Румунії, України.

Перебуваючи у КПУ з офіційним візитом, професор В. Бльомерс прочитав для фахівців та студентів нашого університету 2 лекції на такі теми:
- „Від недосконалих (невірних) систем комунікації” до „Культури комунікації”
27 вересня;
- „Що таке Європа”
28 вересня;
- 29 вересня відбулася бесіда професора Вольфа Бльомерса зі студентами Інституту філології на німецькій мові.

На лекції проф. В. Бльомерса запрошувалися всі бажаючі студенти та викладачі Класичного приватного університету.