КЛАСИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ШУКАЄ ТАЛАНТИ

Грандіозне свято – 20-річчя нашої alma mater – не за горами. А масштабні проекти, як відомо, бажано готувати заздалегідь. Саме тому, 21 вересня в аудиторії 511 (головного корпусу) пройшов відбірний тур проекту «КПУ шукає таланти».

У ролі компетентних і об’єктивних критиків виступили випускники. До складу журі увійшли Олександра Галко, Олена Трохимець, Анна Шатілова. Четвертою суддею стала Ксенія Явір, колега Олександри й Анни по «співочому цеху». Зараз дівчата разом беруть участь у проекті «Holliday Band».

Обов’язком членів журі було не лише оцінити учасників, а й надати консультацію щодо подальшого розвитку їх професійних навичок. До того ж, кожен суддя міг подарувати конкурсанту зірочку-номінацію: «Голос нації», «Найкращий сценічний образ», «Найкращий костюм» та інші.
Інститут журналістики і масової комунікації також брав участь у цьому святі мистецтв. Наші студентки Юлія Панченко (другий курс) й Валентина Самсонова (четвертий курс) показали себе як чудові вокалісти.
Юлія обрала для прослуховування пісню «Росте черешня в мами на городі», і влучила прямісінько в ціль. Під час її виконання зал наче завмер, а хтось навіть проковтнув гірку сльозу. Як результат, Юлія отримала зірку «Струни душі» з рук О.Галко. «Я вже знаю твої вокальні
здібності за іншими конкурсами. Але сьогодні була приємно здивована, що ти ще й на гітарі сама акомпануєш» - відзначила А.Шатілова.
А от під світовий хіт «You Simple the Best» у виконанні Валентини плакати точно нікому вже не хотілося. Її харизма й блиск в очах буквально запалили зал і змусили всіх плескати в такт. Студентка бакалаврату показала початківцям справжній майстер-клас, отримавши одразу чотири зірки: «Золотий голос», «Найкращий сценічний костюм», «Голос нації» і «Найкращий сценічний образ».
У проекті «КПУ шукає таланти» взяли участь представники всіх інститутів. Тут можна було побачити як вже знайомих зірок студентської громади, так і тих, хто вперше спробував свої сили в танцях чи співі.
Увага суддів не оминула нікого. Кожен учасник отримав безцінні поради від журі. Сподіватимемося, що цей досвід стане у нагоді талановитим студентам нашого університету.
Тож бажаємо усім зірочкам КПУ й далі продовжувати розкривати свої
здібності, аби з часом засяяти на великій сцені!

 

Анастасія Кізерман, студентка ІІІ курсу