Студентський прес-клуб: «ВІЛ/СНІД – що робити?»

На засіданні прес-клубу ІЖМК, яке відбулось 7 жовтня, розглядалась тема останніх десятиліть: «ВІЛ/СНІД». Більше про цю проблему розповіли  Тетяна Миколаївна Лук’яненко, заступник начальника відділу медичного забезпечення соціальної роботи Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Наталія Вікторівна Доценко, президент благодійного фонду «Сподівання».

Окремим аспектом бесіди стала проблема висвітлення теми ВІЛ/СНІДу у ЗМІ. Гості прес-клубу розповіли молодим журналістам про специфіку інформації в матеріалах такої тематики. Та більш за все радили проникнутись проблемою ВІЛ-позитивних людей та не нашкодити людині, якщо у своєму матеріалі журналіст використовує реальну історію.

Як відомо, першим кроком до збереження себе та своїх близьких від СНІДу є проходження тесту на ВІЛ-статус. Тетяна Лук’яненко звернула увагу на те, що з 2007 року в Україні з’явились нові тести, які можна пройти всього за 15 хвилин. Такий тест ви можете пройти у Запоріжжі у Центрі СНІДу, який знаходиться за адресою вул. Сталеварів, 28 та у «Клініці дружній до молоді», телефон клініки 264-23-07. Такий тест є абсолютно безкоштовним.

Будемо сподіватись, що всі поради знайдуть своє відображення в матеріалах про ВІЛ-позитивних людей та не залишать байдужими нікого.

 

Марія Єрохіна, студентка 3 курсу ІЖМК