«По суті» в гостях у прес-клубу

14-го жовтня в гості до Класичного приватного університету завітали засновники та ведучі інформаційно-аналітичної програми «По суті» Ольга Коваль та Олександр Коваленко. Єдине в нашому місті ток-шоу, виконане на державне замовлення, почало виходити на телеканалі «Запоріжжя» з 18-го січня 2011 року.

Особливістю програми стало запрошення на ефіри студентів-журналістів, серед яких є і молоді спеціалісти з нашого університету. «Коли формат шоу збільшився у часі, ми спочатку не знали, що робити, - зізнається Ольга Коваль. – Але потім у нас з’явилася думка, чому б не додати ефірові певної «родзинки», свіжого погляду».

Засідання прес-клубу проходило у невимушеній атмосфері завдяки позитивно налаштованим гостям. Олександр та Ольга розповіли про особливості створення програми, висловили думки з приводу відсутності перспектив розвитку для молодих спеціалістів та стану регіонально телебачення загалом. Також гості торкнулися питання ролі ведучого обласної телекомпанії в суспільному житті міста та корумпованості сфери.
Зустріч закінчилася жартами від ведучих та теплими побажаннями подальшого розвитку нашим студентам.

Роман Коробський, студент 3-го курсу ІЖМК