Мирошниченко Людмила Іванівна

Мирошниченко Людмила Іванівна закінчила у 1992 році Запорізький державний університет за спеціальністю «Німецька мова та англійська мова».

Працювала референтом-перекладачем у Представництві компанії «Olst and Jonker» (Голландія),  адміністратором пасажирської служби у «Укррічфлоті» та Представництві швейцарської компанії International Cruise Hotelmanagement в Україні, викладачем англійської мови у Учбово-виробничому комбінаті «Кадри». 

З 2001 р. працює в Класичному приватному університеті.

Викладає дисципліни «Друга іноземна мова та переклад (практика, граматика)», «Друга іноземна мова» для спеціальностей «Переклад», «Мова та література», «Туризм», «Готельне господарство», «Міжнародна економіка». Багато разів брала участь у науково-практичних конференціях, була керівником студентського наукового гуртка.

Має 7 наукових публікацій, а також навчально-методичні посібники та розробки з німецької мови .
Основні публікації:

Фонетическая и морфологическая ассимиляция немецких заимствований в русском языке.

    • Актуальне значення лексичних одиниць оригіналу й підбір відповідних ім еквівалентів при перекладі.
    • Деякі аспекти порівняльної типології речення німецької та української мов.