ІІСТ: державна служба поповнилася молодою професійною когортою

14 жовтня 2011 р. Інститут інформаційних та соціальних технологій урочисто випустив у професійне життя студентів-магістрантів спеціальності „Державна служба”. Їх щиро привітали куратор інституту, перший проректор КПУ О.М. Горбань, заступник директора з науково-педагогічної роботи В.Є. Бахрушин, зав. кафедри державного управління та земельного кадастру О.Г. Мордвінов.

Освітня нагорода – диплом видавалася у святковій затишній атмосфері: А. Гаркуша, студентка напряму підготовки „Дизайн”, підготувала пісню-побажання, А. Ліпкова, студентка напряму підготовки „Психологія”, -цікавий танцювальний етюд, гостя з Інституту ІФ вразила щирою піснею про батьків.

Надзвичайно щирими та приємними для всіх викладачів стали вітальні слова вдячності від випускників, проголошені Т. Воробйовим. Отже, ми впевнені, що наші випускники забезпечуватимуть громадський авторитет державної служби України, що базуватиметься на визнанні фаховості і прозорості, а також виконуватиме найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечуватиме виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.

Нехай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні як струна.
І добро не оминає хату,
Як не оминає світ весна.
Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються немов вишневий цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!!!

 

Ми пишаємося тим, що ви стали нашими випускниками!

Дирекція ІІСТ