Вручення сертифікатів

 Психологічна служба Класичного приватного університету на чолі з к.пед.н, доцентом  І.А. Донченко та за підтримки проректора з навчальної  роботи Класичного приватного університету, д.пед.н., професора О.І. Гури  працює не тільки з актуальними запитами студентів та викладачів, але й сприяє професійному становленню та зростанню студентів-психологів  через організацію навчальних семінарів та тренінгів.

Так, 28 жовтня 2011 року відбулося вручення сертифікатів учасникам тренінгу-семінару з використання арт-технік в психологічному консультуванні та тренінгу «Казка у структурі життєвого досвіду», що відбувся в березні 2011 року (тренер – к.психол.н., доцент кафедри соціальної роботи КНУ ім. Тараса Шевченка   А.В. Кунцевська). Це свідоцтво «Казка у структурі життєвого досвіду» є першим результатом співпраці Класичного приватного університету з факультетом психології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Наступний етап співпраці відбудеться у грудні цього року, де студенти пройдуть навчальний тренінг з ігрових технологій.

Крім того студенти отримали  свідоцтва   учасників семінару з підготовки обласних педагогів-тренерів програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». Семінар був проведений за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук та Благодійної організації "Рівний-рівному"
 На церемонії вручення документів Олександр Іванович Гура побажав усім наснаги, нових прагнень та успіхів.