Свято науки в Інституті права імені Володимира Сташиса КПУ

11 листопада 2011 року в Інституті права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету відбулась II Міжнародна науково-практична конференція „Актуальні питання публічного права”. Співорганізаторами конференції виступили Тбіліський Університет імені Давида Агмашенебелі, м. Тбілісі, Грузія, Факультет права Університету Лазарського, м. Варшава, Польща та Запорізька обласна громадська організація молодих вчених.

Основною метою проведення такої конференції було зробити доступною для вчених, студентства та практичних працівників-юристів інформацію про реалізацію правової реформи у світі та в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язок теорії і практики, гармонізація національного законодавства з міжнародним правом, обговорення практичних проблем публічного права, а також сприяння становленню наукових, ділових та особистих контактів між юристами України та інших держав.

У роботі конференції взяли участь 103 учасника, з яких 9 – представники наукових установ Європи (Росія, Грузія, Польща), 30 учасників представляли регіони України (м. Київ, Одеса, Харків, Суми, Макіївка, Чернівці, Дніпропетровськ, Полтава, Кам’янець-Подільський), а також 7 представників вишів м. Запоріжжя та Запорізької області.

Під час робочих засідань конференції було розглянуто низку актуальних питань, які стосувались правового регулювання діяльності органів публічної влади, адміністративно-правової реформи та напрямків її подальшого вдосконалення, питання фінансово-правового регулювання публічних відносин, нормативного забезпечення охорони громадського порядку, а також актуальні проблеми кримінального права та процесу.
Учасники II Міжнародної науково-практичної конференції „Актуальні питання публічного права” високо оцінили рівень організації та проведення конференції, висловили вдячність її організаторам та побажання щодо розширення кола проблем для обговорення, і з цією метою запропонували наступну конференцію запланувати під такою назвою: „Актуальні питання публічного та приватного права”, що й було прийнято одноголосно.