«Молодіжний акцент – 2011» завітав до Інституту журналістики і масової комунікації

В Класичному приватному університеті на базі Інституту журналістики і масової комунікації відбувся черговий етап Всеукраїнської Виставки «Молодіжний акцент – 2011» – бліц-конкурс. Кожна редакція отримала індивідуальну тему бліц-конкурсу. На виконання завдання – створення тематичної газетної сторінки формату А4 – редакціям молодіжних газет було відведено 4 години. Робота проходила в комп’ютерних класах КПУ.

За результатами конкурсу було оголошено ім’я переможців. Усі без винятку видання-учасники конкурсу будуть включені в інформаційно-довідковий каталог молодіжної преси України за 2011 рік. Переможців же нагородили цінними призами перші особи міста та області.

Нагадаємо, що Всеукраїнська Виставка «Молодіжний акцент – 2011» проходила протягом чотирьох днів – з 23 по 26 листопада та зібрала в Запоріжжі кращих представників молодіжних газетних видань. Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Прес-центр» Акцент» вже всьоме взялась за проведення цього заходу. Розпочалось дійство відкриттям Форуму молодіжної преси. В обговоренні взяли участь представники багатьох міст України. Загалом, у рамках Сьомої Всеукраїнської Виставки газетних видань для молоді «Молодіжний акцент – 2011» було проведено досить багато заходів, серед яких: Всеукраїнський конкурс газетних видань молоді, круглий стіл «Журналістська діяльність редакцій ЗМІ в формуванні системи цінностей молоді», «Соціальне фото», конкурс тематичних робіт «М.В. Ломоносов: 300 років», а також пройшли тематичні майстер-класи та тренінги.

Сподіваймось, що наступного року у Восьмій виставці молодіжних газетних видань візьмуть участь і наші студенти Інституту журналістики і масової комунікації зі своїм газетним виданням.

Дар’я Золотарьова
3 курс ІЖМК