Запрошуємо на другий фестиваль сучасного танцю Класичного приватного університету


27 грудня 2011 року в будинку культури „ЗАЗ” відбудеться Другий  Фестиваль сучасного танцю Класичного приватного університету. Організатор –  Інна Олександрівна Лепьохіна (зав.каф. фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу зі спортивної аеробіки, керівник театру сучасного танцю „Новий стиль”) запевняє, що на глядачів чекає справжнє передноворічне свято, у найкращих голлівудських традиціях.

Тема фестивалю – сучасний кінематограф. Урочистий захід буде проведено у форматі кіноцеремонії „Оскар”. Переможці з різноманітних номінацій отримають пам’ятні статуетки та призи. На сцені зберуться найталановитіші танцювальні колективи та студентські команди вищих навчальних закладів нашого міста:

 

 

 

 

Університет

Назва кінофільму

КПУ 1 (збірна ЗСТ)

«Спайдермен»

КПУ 2 (збірна Інститутів КПУ)

«Охотники за приведениями»

ЗНТУ

«Маска»

ЗНУ

«Такси»

ЗГІА

«Мулен Руж»

ЗІЕІТ

«Реквием по мечте»

 У Фестивалі приймають участь школярі 8–11 класів всіх районів міста Запоріжжя:

Школа

Район

Назва кінофільму

№9

Хортицький

«Осторожно, обезьянки!»

ДЮСШ №10
СК «Оріон»

Жовтневий

«Приключения электроника»

№ 93

Шевченківський

«Рио»

№ 33 (1)

Заводський

«Братство танца»

№33 (2)

Заводський

«Труп невесты»

ДК ЗАЗ

Комунарівський

«Амели»

ДЮСШ № 4

Орджонікідзевський

«Пираты карибского моря»

ДЮСШ №4

Орджонікідзевський

«Щелкунчик»

Запорізький
класичний ліцей

Орджонікідзевський

«Бурлеск»

 

Глядачів чекає неперевершене видовище, що буде супроводжуватися саундтреками з відомих кінофільмів.

На свято Класичного приватного університету запрошені такі поважні гості, як Дениc Стульников (головний хореограф танцювального центру Myway, відомий талановитий  постановник і режисер, наставник запорізької команди „майдансерів”)

 

 

 

 

 

 

та Анжела Карасьова (фіналістка телевізійного проекту „Танцюють всі – 3”, найулюбленіша танцюристка Франциско Гомеса, педагог танцювального центру Myway).

 

 

 

 

 

 

 

Також глядачі побачать фіналістів телевізійного проекту „Україна має талант” шоу мильних бульбашок, народний театр танцю „Новий стиль”, збірну команду з фанку Класичного приватного університету, танок викладачів Інституту здоров’я, спорту та туризму та ще багато цікавого і несподіваного.

 

 

 

 

 

 

 

 


Нагадуємо, що квитки на Фестиваль сучасного танцю можна придбати на кафедрі фізичного виховання   (3 поверх СК „Спартак”)  та в дирекціях Інститутів. Ціни вас приємно здивують (вартість квитка – 20 гривень). Підтримайте команду Класичного приватного університету! Ми чекаємо на Вас!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою, колектив кафедри фізичного виховання