Тема: "Конфлікту поколінь" у студентському прес-клубі.

Дуже часто батьки і діти насправді не бажають зрозуміти один одного, а прагнуть, щоб їх зрозуміли. Саме тоді виникає конфлікт: кожен чує, відчуває, усвідомлює тільки себе. Тому чергове засідання прес-клубу в Інституті журналістики і масової комунікації було присвячене конфлікту поколінь - актуальній проблемі усіх часів.

Запрошеним експертом з цього питання виступив Гарік Татесович Кургінян. Художник, член союзу художників України, упорядник громадської організації, неодноразовий учасник телевізійних програм, присвячених гендерній нерівності.

За словами самого Гаріка Татесовича, він як ніхто розуміє причини конфлікту між поколіннями, адже завжди залишається молодим, не дивлячись на вік вказаний у паспорті. Хоча і зазначає, що суспільство не сприймає таких людей. Серед можливих шляхів розв’язання конфлікту пропонує молодим сім’ям мешкати окремо від батьків, будувати сім’ю на власних помилках та досвіді.

У кожного з нас є можливість розірвати це коло: від «неправильних» дітей до «неправильних» батьків. Варто просто докласти трохи зусиль.

Кирпа Дар’я,
студентка 2 курсу ІЖМК