Бакалаврські та магістерські програми Vistula University, Польща

  Випускникам шкіл та коледжів Vistula University пропонує отримати диплом бакалавра (термін навчання - 3 роки) англійською або польською мовами за такими спеціальностями: економіка (бухгалтерський облік, фінанси, міжнародний бізнес і торгівля), інформатика (Інтернет-технології, комп’ютерні системи управління), міжнародні відносини (дипломатія, міжнародні економічні відносини), філологія, туризм (готельний та ресторанний менеджмент).

  Студентам, які вже мають диплом бакалавра, Vistula University надає можливість отримати магістерський диплом (термін навчання - 2 роки) європейського зразка польською або англійською мовами за наступними напрямками підготовки: міжнародний бізнес та торгівля, міжнародні фінанси та банківська справа, економіка в сфері туризму та рекреаційного бізнесу, Інтернет-технології в бізнесі, фінанси та податки.

  Vistula University знаходиться у бізнесовому центрі Варшави. Університет займає почесні місця в рейтингу вузів країни за версією польського щотижневика "Wprost", має нагороди та престижні сертифікати за рівень викладання (Ambasadora Polskiej Nauki, "Uczelnia Liderów").

  Проте, не сертифікати головне для майбутніх студентів та їх батьків – десятки українських студентів обрали цього року саме цей вуз через можливість працевлаштування по закінченню навчання. Це особлива умова вузу – набрати і підготувати стільки молодих спеціалістів, скільки вони можуть працевлаштувати.

  Крім працевлаштування, університет дає студентам можливість отримати оплачуване стажування. Партнерами університету з працевлаштування та стажування виступають такі компанії як: Microsoft, Oracle, BusinessCentre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT Computer Concepts, Presspublica та IBM.
Навчання в університеті починається двічі на рік – у жовтні та лютому, тож, студент має можливість обрати зручну дату.
Vistula University пропонує спеціальну ціну для українських студентів. Вартість навчання на бакалаврських програмах англійською мовою становить 2200 євро, польською - близько 1000 євро на рік. Вартість навчання на магістратурі - 2500 євро англійською та близько 1000 євро польською.

  До того ж талановиті абітурієнти мають можливість отримати знижку до 50% вартості навчання. Майбутні студенти університету можуть визначити рівень польської та англійської мов в Києві, в офісі офіційного представника Vistula University – компанії "А-пріорі". Для студентів, які не мають можливості приїхати до Києва, буде організована співбесіда по телефону чи скайпу.

Документи від студентів, які бажають почати навчання у лютому приймаються до 1 січня 2012 року;

Документі від студентів, які бажають почати навчання у жовтні приймаються до 1 серпня 2012 року.
 
 За додатковою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами каб. 219 тел. 220-58-63