Учні освітнього округу „Космічний” отримали подяки від Класичного приватного університету

Другого грудня у Класичному приватному університеті відбувся II Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді  імені Т.Г. Шевченка. Студенти університету та учні старших класів запорізьких шкіл мали змогу перевірити свої знання з української мови: переклад з російської мови українською, виправлення помилок у словосполученнях, правильно розставити наголос та творче завдання.

Школярську громаду представляли учні освітнього округу „Космічний” (ЗОШ № 88, 7, 90), які показали гідні результати та були конкурентоспроможними знавцями мовної культури серед студентської молоді.

Перед учнями мали змогу виступити зав. відділення допрофесійної підготовки Н.О. Гай, зав. кафедри видавничої справи, редагування та української філології Інституту журналістики та масової комунікації Л.Г. Пономаренко та заст. директора з профорієнтаційної та СВ роботи Інституту інформаційних та соціальних технологій В.А. Ковпак.

Керівник факультативу з української мови та літератури, ст. викладач кафедри видавничої справи, редагування та української філології заст. директора з профорієнтаційної роботи В.А. Ковпак вручила Подяки талановитим школярам із надією про подальшу співпрацю в межах взаємодії освітнього округу та нашого університету.