КОЛЕДЖ

 

 

Название газеты коледжа
 
 Речь директора, фото и всупление

 

  Видавнича справа та редагування
  Соціальна робота
  Економіка підприємства
  Товарознавство та комерційна діяльність
  Прикладна статистика
  Організація обслуговування населення
  Туристичне обслуговування
  Землевпорядкування
  Правознавство
  Розробка програмного забезпечення
  Дизайн друкованої продукції
  Фізичне виховання
  Соціальна педагогіка

 ЮНИЙ ДРУЖЕ!

Сьогодні ти ще навчаєшся у 8-ому або 9-ому класі загальноосвітньої школи. Попереду рік-два веселого безтурботного шкільного життя!
Однак час від часу спадає, мабуть, на думку те, який життєвий шлях обрати в майбутньому? Ким стати? Яка робота може принести не лише матеріальне забезпечення, але й задовольнити морально? Це нелегкі питання.
А отримати відповідь на них можна ще перебуваючи в шкільних стінах, долучившись до віртуальної аудиторії Коледжу Класичного приватного університету, а потім і ставши його студентом.
Коледж Класичного приватного університету 26 лютого 2012 року буде відзначати свій 5-річний ювілей. Коледж КПУ здійснює прийом абітурієнтів за дванадцятьма спеціальностями:
5.01010601 – Соціальна педагогіка
5.03030301- Видавнича справа та редагування
5.13010101 – Соціальна робота
5.03050401 – Економіка підприємства
5.03051001 – Товарознавство та комерційна діяльність
5.03050601 - Прикладна статистика
5.14010202 – Організація обслуговування населення
5.14010301 – Туристичне обслуговування
5.08010102 - Землевпорядкування
5.03040101 – Правознавство
5.05010301 – Розробка програмного забезпечення
5.05150104 – Дизайн друкованої продукції
Для навчання ти можеш обрати одну з форм: денну, заочну чи дистанційну.
Навчання за планом (заочної або дистанційної форм навчання) кожної зі спеціальностей триває протягом трьох років.
При обранні заочної чи дистанційної форм навчання ти можеш залишатися учнем школи, де вчився протягом дев’яти років, отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту і плануєш отримати атестат про повну загальну середню освіту.
Після закінчення Коледжу ти отримаєш диплом державного зразка за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” і можеш продовжити навчання в університеті за обраним напрямом з третього курсу та за скороченим терміном навчання отримати диплом бакалавра.
Прийом на навчання в Коледж КПУ здійснюється на основі базової загальної середньої освіти, тобто після отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту за результатами вступних випробувань.
Чому ми звертаємось сьогодні саме до учнів 8-х чи 9-х класів?
Тому, що у твоєму віці вже наступив час професійного самовизначення. Саме зараз ти вже зможеш сформулювати для себе задачу вибору майбутньої сфери діяльності і задуматись над тим наскільки готовий для обраної професії. А для цього тобі необхідно ознайомитись з особливостями існуючих напрямків діяльності (спеціальностей).
В сучасному світі людської діяльності нараховується близько 40 тисяч професій, при цьому щорічно приблизно 500 з них зникають, а на їх місце з’являються нові. Кожна з професій вимагає від людини не лише глибоких знань в тій чи іншій галузі, а й певних особистісних якостей. Зрозуміти зміст професії, її привабливість, вибрати шляхи оволодіння нею, дізнатися про режим роботи, можливості професійного росту ти можеш скориставшись нашим сайтом.
Якщо ти маєш уже сформовані професійні наміри, спробуй дати відповіді на питання, а ми дамо пораду, яку саме спеціальність тобі слід обрати.
Чи вибрав ти професію або коло професій?

Чим привабила тебе ця галузь?
Який основний зміст цієї професії?
В яких галузях господарства (науки, культури, освіти тощо) працюють спеціалісти даного профілю?
Чи знаєш ти про умови, режим роботи та оплату, можливості підвищення кваліфікації, професійного та кар’єрного росту?
Які навчальні заклади готують спеціалістів даного профілю?
Чи задумувався ти над тим, які особистісні якості необхідні людині, щоб оволодіти цією професією, стати хорошим спеціалістом?
Чи достатній рівень твоїх знань, щоб почати навчання за даною спеціальністю?
Як краще здійснювати підготовку до навчання за спеціальністю, яку ти обираєш?
Що вплинуло на твій вибір?
Чи згодні з твоїм вибором батьки?
Відповіді на ці та інші питання, що дадуть тобі можливість зорієнтувати в світі професій, об’єктивно оцінити свої можливості, зрозуміти суть і переваги кожної з них, ти можеш знайти, якщо здійсниш подорож в країну спеціальностей, за якими готує наш коледж.
Подорожуючи в цю країну, ти зможеш перевірити свої здатності і можливості в оволодінні професією за допомогою тестів чи виконання певних завдань. Проте пам’ятай, що не дивлячись на досконалість методик і засобів виявлення здібностей, ще винайдені такі тести чи прилади, з допомогою яких можна повністю гарантувати визначення задатків людини і видати категоричні поради щодо вибору того чи іншого виду діяльності. Все залежить від твого бажання, честолюбства, наполегливості та інших якостей, які можуть привести тебе до правильного вибору.
Тому якомога раніше почни пошуки свого місця в світі професій!
І хай щастить тобі в цьому пошуку разом з Коледжем КПУ!

 
 
 
 
 
 
 
 

Студенческая жизнь Наши новости
 
Вопрос-ответ

 

 
Мнения экспертов

 

Выпускники

 

Работодатели

 

Комментарии школьников

 

Комментарии родителей

 Конкурсы и анонсы
 Юмор
 Ссылки