Учні обирають майбутнє

   З кожним днем наближається час обрання майбутньої професії для всіх випускників шкіл. Для того, щоби цей вибір був усвідомленими і правильним, наш університет вже зараз гостинно відчиняє свої двері перед школярами.
  13 січня на День відкритих дверей до Класичного приватного університету завітали учні учбово-навчального комплексу № 7 та загальноосвітніх шкіл № 80, 84 та 90. Для них Інститут здоров’я, спорту і туризму влаштував презентацію спеціальностей, за якими навчаються студенти.

 

 

 

 

  Слід зазначити, що деякі школярі вже зробили свій остаточний вибір. Наприклад, учениця учбово-навчального комплексу № 7 Надія вже є студенткою коледжу Класичного приватного університету: « Я дуже люблю подорожувати, тому й обрала Інститут здоров’я, спорту і туризму. Я знаю, що студенти старших курсів проходять практику в найкращих готелях Турції та Криму. Мандруючи світом можна отримати величезний досвід як професійний, так і життєвий.

                                      

  Вже рік я вчуся в коледжі Класичного приватного університету, це надасть мені освіту і можливість отримати знижку у оплаті навчання в університеті. Моїми найулюбленішими предметами є «Технологія організації ресторанної діяльності» та «Технологія організації туристичної діяльності». Впевнена, що студентські роки стануть для мене яскравим та неповторними».
Окрім того, що майбутні абітурієнти познайомилися з професорсько-викладацьким складом Інституту здоров’я, спорту і туризму, вони на власні очі побачили спортивні та гімнастичні зали, басейн, а також відвідали майстер-клас з ведення ресторанного господарства та отримали докладну інформацію з приводу вступу, пільг та підготовки до ЗНО.