Кар’єра для випускників

  Щороку компанія «Бритіш Американ Тобакко» проводить конкурс серед випускників вищих навчальних закладів і надає переможцям можливість працювати, розвиватися та будувати свою кар’єру в середовищі кращих професіоналів міжнародного рівня.

 
 

 

 

  Програма для випускників The Challenge Initiative триває два роки. За цей час Ви здобуваєте необхідні професійні знання та навички, досвід управління, вивчаєте бізнес.
  Ви самостійно обираєте підрозділ компанії, де хотіли б працювати. Це має бути сфера діяльності, у якій Ви зможете щонайповніше реалізувати й розвинути свої сильні сторони та якості.

  Індивідуальний план розвитку передбачає стажування за кордоном, в одній зі 180 компаній Групи «Бритіш Американ Тобакко». Міжнародний досвід дає змогу ширше поглянути на бізнес, запозичити цінні знання й побудувати тісні зв’язки з колегами з інших країн.

  За умови сумлінної роботи та високих результатів діяльності по закінченні програми Ви отримаєте посаду менеджера в «Бритіш Американ Тобакко».

Ключові Вимоги до кандидатів:

• Випускник або 5 курс навчання
• Високий рівень англійської мови
• Впевнений користувач ПК (MS Office)

Процес відбору для Програми менеджерів-стажистів складається з декількох етапів:

Більше інформації про програму
ви зможете дізнатись у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Класичного приватного університету (каб. 219)

Чекємо на вас :-)