П`ятий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів

П`ятий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів
"Добро починається з тебе"

Дедлайн: 02/06/2012
Страна: Ukraine

 

 

 

 

 

 

Галузь наук:
Экология
Социологические
Культурология
Тип гранта:
Competition (конкурс)
Організатор: Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000"

Мета конкурсу: об'єднання зусиль, бачення та досвіду заради відродження в Україні благодійництва; популяризація дитячих і молодіжних благодійних та соціальних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської і студентської молоді.

До участі запрошуються: учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об'єднань.

Умови конкурсу:
1. На відміну від попередніх років, у конкурсі можуть брати участь благодійні проекти, які повністю або частково реалізуються з початку календарного року, а не навчального (з січня, а не з вересня). ІІ. Підсумкові матеріали надсилаються виключно в електронній формі з приміткою "Конкурс благодійних проектів".

Етапи конкурсу:

Перший етап (січень 2011 року - лютий 2012 року) - реалізація конкурсних благодійних проектів.
Другий етап (15 лютого 2012 року - 1 березня 2012 року) - надання організаторам підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів.
Третій етап (березень-квітень 2012 року) - оцінювання надісланих на конкурс благодійних проектів Національною конкурсною комісією.
Четвертий етап (травень 2012 року) - відзначення та нагородження переможців конкурсу.

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом конкурсу. Також у конкурсі можуть брати участь постійно діючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу (1 січня 2011 року - 29 лютого 2012 року). Всі заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.

Номінації:

Перша номінація - конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об'єднань.

Друга номінація - конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об'єднань.

Тематичні напрямки благодійних проектів:
- соціальні;
- екологічні;
- культурологічні.

У кожній номінації Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друге та третє місця).

Переможці будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.

Оцінювання проектів та визначення переможців здійснюється членами Національної конкурсної комісії на підставі відкритої і прозорої процедури, визначеної умовами Положення про конкурс.

 

 

Детальна інформація у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами каб. 219 тел. 220-58-63