Шляхетний крок

Студенти напряму „Соціальна робота” спільно з Запорізьким благодійним фондом  зробили перший крок назустріч дітям з особливими потребами

Громадський благодійний фонд "ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ КОНГРЕС ІНВАЛІДІВ" 09 лютого 2012 р. продовжив свою роботу завдяки волонтерській допомозі Запорізького національного університету та Класичного приватного університету.

У ДК "Дробязко" о 10.00 відбулася зустріч керівників фонду і волонтерів із метою проведення тренінгу і підготовки їх до волонтерської діяльності.

Тренінг дав можливість волонтерам відчути моральну підтримку, командний дух, адже разом жити веселіше й легше. У кожного волонтера є свої спонукання, і вони знайшли відображення в програмі "Наставник для дитини з обмеженими можливостями". Усі волонтери чітко усвідомили, чому вони прийшли на цей тренінг і, природно, очікування виправдали себе. Головне ? позитивний заряд, блиск в очах, але тільки від радості і бажання допомогти.

17 січня 2012 року саме в цьому інтернаті стартувала програма "Наставник для дитини з обмеженими можливостями".
Мета програми ? знайти волонтерів, в яких є бажання допомагати дітям, готових узяти шефство над дітьми-інвалідами, які з різних причин залишилися без батьків і близьких. Головна добродійність цих людей повинна полягати в милосерді і бажанні дарувати частину свого часу і душі дітям-інвалідам, сиротам.

Саме такими людьми виявилися студенти Інституту інформаційних і соціальних технологій Класичного приватного університету Овчиннікова Ганна, Полянська Катерина, Левченко Ганна і Гусєва Олена.

Після тренінгу всі волонтери і представники Громадської організації "ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ КОНГРЕС ІНВАЛІДІВ" відправилися у Вільнянську спеціалізовану загальноосвітню дитячу школу-інтернат.

Зустріч відбулася з найменшими і найбільш обділеними увагою, дітками, в яких абсолютно немає близьких і рідних з різних причин, в легкій невимушеній обстановці. Усі страхи волонтерів, які взяли на себе відповідальність бути Наставником для дитини з обмеженими можливостями, вмить зникли. Гра, посмішка і душевне тепло ? ліки для будь-якої людини. Діти з радістю грали з волонтерами в " Струмочок", " Шатер", кожна дитина знайшла собі Друга, і ми впевнені, що дружба буде тривалою і плідною для обох сторін.

Зустріч із дітьми і знайомство з волонтерами супроводжував телеканал " ІНТЕР". Детальніше на сайті fond.zp.ua

Телеканал Інтер від 10/02/2012 сюжет про перше заняття волонтерів і першу поїздку в інтернат

http://fond.zp.ua/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=9:2012-02-03-09-46-42&Itemid=120

 

 

 

Дирекція ІІСТ