«Біржова УНІВЕРсіада»

   1 лютого 2012 року стартував перший чемпіонат з біржової торгівлі серед студентських груп України. «Біржова УНІВЕРсіада».
   «Біржова універсіада» - чемпіонат по інтернет-трейдингу, який проводиться з 01.02.2012 до 15.03.2012. Ціль проекта – надання можливості студентам перевірити на практиці знання та навички з ринкової економіки та фінансів, які вони отримали за час навчання в учбових закладах та на цій основі, відкриття для них перспективної можливості додаткового заробітку у майбутньому.

   551 студент утворили 116 команд з 63 вищих навчальних закладів України та прийняли участь в конкурсі з біржової торгівлі «БіржоваУНІВЕРсіада». За кожну команду відповідає її тренер – викладач цього вищого навчального закладу. Конкурс проводиться під патронатом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України. А організатором конкурсу є ПАТ«Українська біржа» (http://www.ux.ua/) та ІГ «Універ» (http://univer.ua/).
У рамках чемпіонату, кожному члену команди відкрито біржовий рахунок на суму 1 000 грн., якою він може оперувати на терміновому ринку ПАТ «Української біржі» з 01.02.2012 до 15.03.2012.


  15 березня 2012 року будуть визначені переможці в номінаціях «Краща команда», «Кращий студент - трейдер» та «Кращий ВНЗ». Всі переможці отримують суттєву грошову винагороду. За командним заліком команда з найвищою середньою дохідністю отримує за 1 місце 10 тис. грн., за 2 місце – 6 тис. грн. та за 3 місце - 4 тис. грн. В індивідуальному заліку кращий студент-трейдер за 1 місце отримує 5 тис. грн., за 2 місце 3 тис. грн. та за 3 місце - 2 тис. грн. Найкращій тренер команди отримає винагороду у вигляді телефона iPhone фірми Apple.
  Приємно відмітити, що в цьому грандіозному проекті приймає участь команда Інституту економіки Класичного приватного університету. Наша команда називається Private. До її складу входять студенти третього курсу інституту економіки Фомінов Ілля, Родіонов Микита, Копленко Марія, Волошин Денис. Тренером команди є к.е.н. Кучерова Г.Ю. До кінця конкурсу залишається ще місяць, тому побажаємо команді Private максимальної дохідності та супутнього тренду.
 Офіційне відкриття відбулося 31 січня 2012 року у м. Києві, де побувала наш тренер к.е.н. Кучерова Г.Ю. з представленням нашої торгової стратегії.
  Бажаємо успіху та супутнього тренду учасникам нашої команди!