Класичний приватний університет гостинно розкрив свої двері...

         1 вересня 2009 р. Класичний приватний університет гостинно розкрив свої двері новому поколінню студентів. Сьогодні вчорашні абітурієнти стали студентами. Для них прийшов час сумлінної праці та навчання.

         В Україні вже стало традиційним відзначати свято знань у перший день осені, коли всі навчальні заклади проводять урочисті лінійки, перед учнями і студентами виступають представники адміністрації. Але для нашого університету 1 вересня – це не просто формальне свято! Ми із впевненістю можемо сказати, що Класичний приватний університет – єдиний вищий навчальний заклад міста й області, що прагне надовго залишити в душах своїх студентів теплі спогади про перші дні навчання і перетворює буденне торжество з приводу першого університетського дзвоника на автентичний обряд посвяти, який поєднує стародавні традиції з реаліями сучасного молодіжного життя.

       Виховуючи інтелектуально, духовно та фізично розвинену молодь, Класичний приватний університет з перших днів прищеплює любов до наших національних традицій. З початку навчання університет виховує своїх студентів на засадах справедливості, поваги та моралі. Свято знань було відзначено запалюванням родинного “живого” вогню – стародавнього обряду наших предків – запалюванням Посвіту, який запалюється саме 1 вересня, у пору зустрічі осені-зими, щоб сповістити про появу нової творчої, сумлінної та енергійної молоді, яка після запалення Посвіту належатиме до дорослої громади і готова до серйозних справ.

 

         В обряді запалювання Посвіту взяв участь наш почесний гість – голова Жовтневої районної адміністрації Константин Олександрович Вайтаник.

        Почесну місію – передати молодому поколінню іскру мудрості, таланту, натхнення й сумління та провести урочисту посвяту першокурсників у студенти виконали видатні випускники Класичного приватного університету:

 • Єгор Семенков – керівник у справах виконкому Запорізької міської ради
 • Володимир Головешко – генеральний директор міських телевізійних мереж
 • Борис Розсоха – помічник голови м. Запоріжжя
 • Анна Трюханова – помічник голови ЗАО „ЗАЗ”
 • Ольга Дейнега – провідний спеціаліст із зовнішньоекономічної діяльності ВКФ „Альянс-Інвест”
 • Наталія Андріїва – завідуюча відділом програм для дітей та юнацтва ЗОДТРК „Запоріжжя”
 • Кирило Курта – кореспондент ТРК „Алекс”
 • Ксенія Тюрікова – редактор телепрограм ТВ-Голд
 • Олена Микал – редактор телепрограм ТВ-Голд
 • Анастасія Колпакова – тренер дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, майстер спорту з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон України, учасниця кубкау Європи
 • Юрій Полєжаєв – викладач англійської мови кафедри іноземних мов професійного спілкування Інституту управління і права Запорізького національного технічного університету