Першоквітневий фестиваль Інституту іноземної філології та Інституту інформаційних та соціальних технологій

За підтримки Управління культури та мистецтв Запорізької міської ради 1 квітня 2012 року Інститут іноземної філології та Інститут інформаційних та соціальних технологій Класичного приватного університету провів Фестиваль, присвячений письменнику-авангардисту Данилу Хармсу.

Недільним ранком актова зала Класичного приватного університету наповнилася 150-ма учасниками конкурсу – учнями Запорізьких шкіл мистецтв, їх батьками та викладачами-натхненниками. Художні конкурси, в яких могли позмагатися наші учасники, мали два мистецькі напрями – образотворчий конкурс малюнків (живописні і графічні роботи) „Персонажі Хармса очима дітей та юнацтва” та літературний конкурс, що мав три номінації: 1) конкурс поетичних посвят Хармсу; 2) конкурс перекладів вірша Хармса „Незвичайна кішка” українською; 3) конкурс перекладів вірша „Людина складається з трьох частин...” англійською.

Конкурси присвячені 70-річчю з дня смерті поета, але першоквітневий настрій та авангардистський дух його творчості наповнив Фестиваль неймовірно теплою та невимушеною атмосферою. Студенти запросили гостей, учасників свята у мандрівку поетичною душею автора, поєднавши його фантастичні, загадкові сюжети з реаліями нашої сучасності, з ментальними традиціями нашого народу. Сучасні пісні, танцювальні етюди стали доречним оздобленням поезій російського авангардиста, а мультиплікаційні презентації його віршів порадували наших найменших конкурсантів.

Поважне журі, у складі Шатової І.М., канд. філол. наук, доцента, Григор”євої І.Л., Остапова Ю.П., провідних викладачів кафедри дизайну та Бірюкової С.М., художниці, вчителя Запорізької школи мистецтв № 1, визначили переможців. Та приємною несподіванкою для всіх стало відзначення всіх учасників конкурсу Почесними грамотами та надання можливості 40 конкурсантам, власникам найкращих робіт, експонувати фотокопії малюнків на виставці в Європейському інституті Університету Дзьоті (Токіо). І.М. Шатова та С.Г. Захарова, зав. кафедри дизайну ІІСТ виступили з привітальним словом. Т.В. Кравченко, заст. директора з соціально-виховної та профорієнтаційної роботи ІІФ та В.А. Ковпак, заст. директора з соціально-виховної та профорієнтаційної роботи ІІСТ запросили шановних викладачів, учасників та їх батьків на День відкритих дверей для подальшого знайомства з нашим університетом.

„Дякуємо Класичному приватному університету за небайдуже ставлення до талановитої молоді”, - слова, що лунали від батьків, викладачів шкіл, стали найкращим завершальним акордом святкової зустрічі!

 

 

 

Дирекції ІІФ, ІІСТ