ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЦІННОСТЕЙ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ ЧЕРЕЗ ЖУРНАЛІСТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Вчора у стінах Класичного приватного університету для кураторів редакцій газетних видань молоді навчальних
та професійно-технічних закладів міста Запоріжжя та Запорізької області проведений круглий стіл на тему „Актуальні питання формування системи цінностей молоді через журналістську діяльність власних газетних видань”.
Захід проводився з ініціативи Запорізької обласної молодіжної громадської організації „Прес-центр „Акцент” за підтримки Інституту журналістики і масової комунікації.

До оргкомітету проекту увійшли: Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Управління у справах преси та інформації Запорізької облдержадміністрації, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Класичний приватний університет, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді.

Метою круглого столу став аналіз стану діяльності редакцій газетних видань молоді навчальних та професійно-технічних закладів міста Запоріжжя і Запорізької області та окреслення кола існуючих проблем.

Викладачі Інституту журналістики і масової комунікації взяли активну участь в обговоренні питань важливості свідомого відношення молоді до істинних цінностей життя, необхідності запровадження та проведення медіаосвіти для учителів шкіл, актуальності розвитку та підтримки молодіжної преси через Школу молодого журналіста.

Дирекція ІЖМК