МІЖНАРОДНІ ТАНЦЮВАЛЬНІ ПЕРЕМОГИ СИСТЕМНИХ АНАЛІТИКІВ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  З 30.03 до 01.04 Дмитро Підлужній, студент спеціальності „Системний аналіз та управління” Інституту інформаційних та соціальних технологій брав участь у Міжнародних танцювальних змаганнях у м. Мінськ, що організовувало громадське об’єднання „Білоруська ліга танців”.

  Дмитро традиційно повернувся з блискучими перемогами та поповнив скарбничку Інституту інформаційних та соціальних технологій новими кубками та дипломами. Місяцем раніше Дмитро вже дивував своїм талантом Ригу, Дніпропетровськ та інші міста України та закордону. І ось серед його нагород – кубок за І місце в Міжнародних змаганнях „Дніпро-А-Стиль 2012”!
„Школа танцю „ЖиТо””, Дмитро Підлужній та його вихованці, посіла І місце в номінації “Electro dance Small Group Open Class” у віковій номінації “Adult”. У дуетному номері з Антоном Посмєтним, Дмитро також посів І місце, а у сольному – завоював почесне ІІ місце. Нових перемог, творчих ідей та реалізації всіх своїх можливостей весь колектив Інституту інформаційних та соціальних технологій бажає Дмитрові та його команді! Ми вами пишаємося!

Дирекція ІІСТ