Весняне знайомство школярів з Інститутом інформаційних та соціальних технологій

Так мало часу залишається до визначального відповідального моменту для школярів, тому такими значущими видаються зустрічі з випускниками майбутніми та цьогорічними.

„Побачення” з Класичним приватним університетом та Інститутом інформаційних та соціальних технологій зокрема відбувалися і в стінах КПУ, і в звичних для школярів умовах – в їх рідних школах.

Березень-квітень виявилися плідними на такі зустрічі. Спільно з відділенням допрофесійної підготовки (зав. відділення – Н.О. Гай) Інститут познайомився з учнями Веселівської районної різнопрофільної гімназії Веселівської районної ради Запорізької області, ЗОШ № 90, 84, 80 – учасниками Освітнього округу „Космічний”. „Оздобленням” таких зустрічей стали тренінги від студентів-психологів (Д. Безкибальна, А. Ліпкова, Я. Пашковський, А. Красніковська) та майстер-класи від студентів та викладачів кафедри дизайну (майстер-клас з формоутворення – К. Стадник, М. Соболь, Ю. Синівська та майстер-клас з декоративного оформлення – ст. викладач І.Л. Григор”єва).

 

 

 

Веселівська районна різнопрофільна гімназія Веселівської районної ради Запорізької області

Знайомство учнів ЗОШ № 80 з Інститутом

 

Презентація Інституту у ЗОШ № 84


Дирекція ІІСТ