ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ВІДЗНАЧИВ ЩЕ ОДНУ СВОЮ РІЧНИЦЮ!

   Цього року по святковій традиції у свій День народження Інститут управління знов збирав своїх друзів! На святковий захід завітали дружні Інститути Класичного приватного університету, представники адміністрації, зібралася разом і велика дружня родина Інституту управління.

  У святковий день студенти та викладачі Інституту управління зібралися разом, щоб відзначити його День народження! Згадати хвилини радостей і перемог, які відбулися за цей рік в його стінах! Прослухати історію про те, чим живе та дихає Інститут управління зараз! Познайомитись з його корпоративними атрибутами! Стати свідком нагородження кращої групи та кращого куратора 2011–2012 навчального року! І нарешті за традицією прийняти привітання дружніх Інститутів з нагоди Дня народження! Шановним гостем на святковому заході став проректор з навчальної роботи КПУ, д. п. н., професор Олександр Іванович Гура, який висловив свої побажання Інституту управління!

 

 

  

  Свято було відкрито привітальною промовою проректора з науково-педагогічної роботи – Директора Інституту управління, д. держ. упр., професора – Анжели Віталіївни Мерзляк.
  На свято прибули і найменші гості. На початку заходу святковий настрій у залі створював зразковий дитячий танцювальний колектив ДК Металургів «Посмішка». А з музичним подарунком приїхала Павлова Євгенія – учениця 5 класу гімназії №8, лауреат конкурсів «Запоріжжя моє кохане», «Калинка», «Співає юність України».

  Нещодавно в Інституті управління закінчився конкурс «Краща група Інституту управління», який визначив три кращі групи у 2011–2012 навчальному році! Викладачі та адміністрація Інституту пильно слідкували за успіхами студентів протягом двох семестрів та в результаті змогли висловити свою думку в анкеті конкурсу з приводу успішності, дисципліни та активності групи! Не залишилися непоміченими і творчі досягнення студентів! Крім того, було визначено й кращого куратора, який є надійною опорою для студентів, вміло веде їх студентським життям! День народження Інституту було обрано днем нагородження переможців! Серед академічних груп найкращими виявились студенти магістратури група МА-311, спеціальність „Менеджмент організацій і адміністрування” (вид економічної діяльності: Фінансова діяльність) (1 місце). 2 місце чесно заслужили своєю наполегливістю у навчанні студенти групи ДЗ-108, професійне спрямування „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”. 3 місце виборола найчисленніша група Інституту управління – ДА-218, професійне спрямування „Менеджмент організацій і адміністрування” (спеціалізація: Менеджмент на ринку товарів та послуг). Кращим куратором стала Наталія Михайлівна Притула, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та галузевого менеджменту ІУ КПУ. Переможців було відзначено грамотами та символічними подарунками.   

  Привітати з Днем народження Інститут управління прийшли дружні Інститути! Кожен подарунок вразив своєю оригінальністю та символічністю!

Теплі привітання Інституту інформаційних та соціальних технологій та творчий подарунок – запальний танець у виконанні дівчат Балабінської гімназії „Престиж”

Подарунок Інституту іноземної філології – ілюстрований енциклопедичний довідник – „Символ влади”, що стане у нагоді Інституту управління при розробці корпоративних символів

Лірична пісня-подарунок у виконанні студентки Інституту журналістики та масової комунікації

Найкреативніший подарунок від Інституту економіки – фейерверк зі святкових кульок для святкового настрою

Після святкового концерту та поздоровлень гостей родина Інституту управління запросила усіх бажаючих відвідати святкового торту, без якого будь-який День народження був би просто неможливим!!!