СВІЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИВ ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ІУ КПУ ДОДОНОВ ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ

  Рівно 70 років тому, у червневому небі, що славиться мерехтінням зірок, народилась та осяяла світлом землю нова зірка.

  10 червня в селі Скуратово Брянського району Брянської області народився Олександр Федорович Додонов, нині завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету, доктор історичних наук, професор.

  Ніхто не стане заперечувати істину, що всякий час народжує своїх героїв, якими вправі пишатися земля, яка народила їх. Споконвіків слав’янська земля зрощувала та зрощує чудових людей, праця яких гідна пошани та поваги. Такі люди просто знають свою справу! Вони просто працюють! Чесно! Напружено! Гідно!
  Одним з таких людей є Олександр Федорович Додонов, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету. Олександр Федорович має стаж трудової діяльності понад 50 років, стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах понад 30 років.
  За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, сумлінну працю нагороджений медаллю Президії Верховної Ради СРСР „Ветеран праці” (28 грудня 1987 р.), Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради (2002 р.), знаком „Відмінник освіти України Міністерства освіти і науки України” (28.09.2007 р.). До колективу Класичного приватного університету Олександр Федорович належить уже майже 20 років! Тобто його поправу можна вважати людиною, яка стояла у джерел нашого університету, заслуги якого не могли залишитися непоміченими для нашої Аlma-Mater!

  Від імені вищого керівництва Класичного приватного університету іменинника прийшов привітати проректор з наукової роботи КПУ, доктор юридичних наук, доцент, куратор Інституту управління КПУ – Антон Олексійович Монаєнко.

  Олександр Федорович провів усе життя в любові до історії. У 1968 році закінчив Воронезький державний педагогічний інститут за спеціальністю „Історія та суспільствознавство”. З 1968 року разом з вступу до аспірантури розпочинається науковий шлях Олександра Федоровича. Кандидатську дисертацію зі спеціальності 07570 – Історія КПРС захистив у кінці 1971 р. Доктором історичних наук Олександр Федорович є з 2002 р. Докторську дисертацію захистив 10 жовтня 2001 р. у спеціалізованій вченій раді Дніпропетровського національного університету зі спеціальності 07.00.02 – Всесвітня історія.
   З 1995 року Олександр Федорович очолює кафедру гуманітарних дисциплін, яка протягом довгого часу була самостійною структурою в університеті, але з 2011 року кафедра увійшла до складу Інституту управління КПУ та чудово влилася в його колектив! Від імені Інституту управління КПУ з вітальним словом на адресу Ювіляра виступила проректор з науково-педагогічної роботи – директор ІУ КПУ, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.

  У своєму житті Олександр Федорович встиг усе: блискуча кар’єра науковця, улюблена родина (дружина Людмила, сини Роман та Павло, чудові онуки), заняття творчістю, цікаві подорожі та багато-багато іншого. Його життя є настільки різноманітним! Однак, більшість часу Олександра Федоровича все рівно займає трудова діяльність. І в день Ювілею його улюблена „команда”, викладачі кафедри гуманітарних дисциплін також були поруч, висловили безліч теплих слів та привітань, а деякі з них порадували Олександра Федоровича своїми творчими подарунками. Так, старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Олександрівна Покатаєва виконала кілька улюблених пісень Олександра Федоровича, що не змогло залишити іменинника байдужим.

  Олександр Федорович є викладачем від Бога! Здійснюючи свою педагогічну діяльність впродовж багатьох років, Олександр Федорович має багато учнів! У святковий день свого Вчителя прийшли привітати його колишні студенти: завідувач відділу аспірантури та докторантури КПУ, к.ю.н., доцент – Лариса Павлівна Заставська, начальник відділу маркетингу та реклами КПУ, к.соц.н., доцент – Яна Володимирівна Зоська, старший інспектор навчального відділу КПУ – Ольга Ігорівна Калініна, колишня студентка Олександра Федоровича, завуч Великобілозерської музичної школи – Ірина Леонідівна Помінова.
  „Усі ми родом з дитинства”... У нашій пам’яті назавжди залишаються яскраві спогади дитинства: перші батьківські настанови, перші спроби сил. Але приходить час, коли людина вилітає немов птах з батьківського гнізда та створює свою родину. Так і Олександр Федорович має чудову родину, виховав двох чудових синів, в нього підростають чотири онуки. Сини Олександра Федоровича, Роман Олександрович та Павло Олександрович були присутні на заході та привітали дорогого батька!
  Шановний Олександр Федорович вступив у пору життєвої зрілості та мудрої зважливості. Нехай усе найкраще, чим є славним цей прекрасний вік, допоможе Ювіляру поправу насолодитися досягнутою вершиною своїх досягнень діяльності!!!