Додонов Олександр Федорович – 70 років

  10 червня 2012 року свій Ювілей відзначив Олександр Федорович Додонов, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету.
Олександр Федорович має стаж трудової діяльності більше 50 років, стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах більше 30 років. До колективу Класичного приватного університету Олександр Федорович належить уже майже 20 років. Тобто його поправу можна вважати людиною, яка стояла в джерел нашого університету, заслуги якого не могли залишитися непоміченими для нашої Аlma-Mater.
  Олександр Федорович провів усе життя в любові до історії. У 1968 році закінчив Воронезький державний педагогічний інститут за спеціальністю „Історія та суспільствознавство”. З 1968 року разом з вступу до аспірантури розпочинається науковий шлях Олександра Федоровича. Кандидатську дисертацію зі спеціальності 07570 – Історія КПРС захистив у кінці 1971 р. Доктором історичних наук Олександр Федорович є з 2002 р. Докторську дисертацію захистив 10 жовтня 2001 р. у спеціалізованій вченій раді Дніпропетровського національного університету зі спеціальності 07.00.02 – Всесвітня історія.
  За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, сумлінну працю нагороджений медаллю Президії Верховної Ради СРСР „Ветеран праці” (28 грудня 1987 р.), Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради (2002 р.), знаком „Відмінник освіти України Міністерства освіти і науки України” (28.09.2007 р.).

Ваші роки – то Ваш скарб,
Їм ціни немає,
Вкладено багато сил,
Всі про це ми знаєм,
Вашу мудрість відчуваєм,
Переймаєм досвід,
Шана в Вас поміж людей
І поваги досить!
Тож прийміть уклін від нас,
Щирі слова шани,
Всякий день й усякий час
Пишаємося Вами!

Ректорат та колектив Інституту управління Класичного приватного університету щиро вітають Ювіляра та бажають міцного здоров’я, вдачі та наснаги у подальших наукових та особистісних здобутках!