„ДЕРЕВО БАЖАННЯ” ПОПОВНИЛОСЯ МРІЯМИ ВИПУСКНИКІВ ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

  11 червня відбулися урочистості на честь наукової школи Інституту інформаційних та соціальних технологій, яка традиційно у святковий червневий день розкрила браму Альма–матер і випустила у реалії життя тих, кого водила лабіринтами знань у пошуках істини – випускників денного та заочного відділення Інституту інформаційних та соціальних технологій Класичного приватного університету.

  За добрим слов'янським звичаєм всім, хто вирушає в дорогу, стелять на щастя рушник, щоб шлях був чистим, гарним і квітучим, як оті рушники. І розстелили ці рушники перед своїми вихованцями батьківські руки, найтепліші, найдобріші, найрідніші – проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту ІСТ – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Іванов Микола Миколайович, що звернувся до випускників із вітальною промовою.

 

  З давніх-давен, дерево – символ життя і розвитку, розквіту мрій і бажань, тому цього урочистого дня у святковій залі проросли чарівні дерева. Кожен випускник з першою освітньою нагородою – дипломом отримав жовто-блакитний вузлик – сакральний символ захисту, єднання, зав’язування на щастя-долю, який вони залишили на дереві бажання задля проростання та здійснення своїх заповітних мрій!

  Ми пишаємось, що із благословення нашого Інституту когорта служителів народу поповнилась професійними державними службовцями. Нехай кожен прожитий день наших випускників буде освітлений радістю від усвідомлення причетності до процесів державотворення та своєї ролі в суспільстві, наснаги, мудрості, успіхів і терпіння бажаємо їм у цій благородній справі.

  Почесні грамоти за активну участь у громадському, науковому та суспільному житті Інституту та університету вручив проректор із соціально-виховної роботи КПУ, кандидат політичних наук, доцент, людину, яка сповнює студентську книгу життя спортивними, творчими, різнобарвними сторінками Сергій Анатолійович Білоусов.

  Привітати випускників на святковий захід завітала талановита вихованиця спеціалізованої школи-інтернату № 5 „Орієнтир” для дітей з вадами зору, з яким протягом усіх п’яти років навчання тісно співпрацювали професорсько-викладацький склад кафедри практичної психології та студенти, Юлія Кочетова.

   Серед цьогорічних випускників ІІСТ є справжній чемпіон, непереможний призер всеукраїнських, міжнародних (латвійських, білоруських) змагань зі спортивного танцю, який сьогодні вже передає свій досвід молодому поколінню, переможець номінаціїї Класичного приватного університету 2010-2011 н. р. «Кращий студент - спортсмен» Дмитро Підлужний, який поповнив професійну громаду системних аналітиків.
 

"Білокрилими птахами пролітають роки,
За світанками нові стають небокраї,
Відлітають у вирій студенти ІІСТ,
Вільним птахом у небо високе злітають.
Чи високо злетять? Тільки час їм суддя.
На світанку чекають їх нові дороги.
Зустрічай, Україно, нових громадян
їм іти у життя на твої перелоги!"

   У кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, тривог, любові. Любі випускники денного та заочного відділення спеціальностей „Землеустрій та кадастр”, „Психологія”, „Системний аналіз та управління”, „Програмне забезпечення систем”, „Фізична та біомедична електроніка”, „Соціальна робота” та „Державна служба”!

  Де б ви не зупинялися, які б перешкоди не ставали на вашому шляху, вам далеким теплим вогником завжди світитиме берег дивовижної країни – Студентства. І ми бажаємо, щоб ви поверталися хоч інколи до цієї, для вас уже казкової і далекої країни, за відчуттям юності, весни, за студентським запалом!

 

Дирекція ІІСТ