Підсумки студентського життя

  Дванадцятого червня Інститут економіки урочисто випустив із стін Класичного приватного університету дипломованих спеціалістів та магістрів зі спеціальностей: „Фінанси і кредит”, „Банківська справа”, „Маркетинг”, „Міжнародна економіка”, „Облік і аудит”, „Економічна кібернетика”, „Прикладна статистика”.

 

 

 

 

 

  Дипломи з відзнакою випускникам Інституту економіки було урочисто вручено проректором з фінансово-економічних питань Класичного приватного університету, куратором Інституту економіки, доктором економічних наук, професором ОЛЬГОЮ ВІКТОРІВНОЮ ПОКАТАЄВОЮ.

  Завідуючі кафедр відмітили цінними подарунками та подяками тих випускників, що приймали активну участь у житті Інституту економіки, які досягли високих результатів у науковій діяльності, тих, хто гідно захищав честь Інституту економіки та Класичного приватного університету в спортивних змаганнях.

  Урочисто привітати із закінченням навчання та вручити дипломи випускникам 2012 року було запрошено почесних гостей. Випускникам спеціальності „Фінанси і кредит” пощастило отримати диплом від заступника голови обласної податкової державної адміністрації Сергія Оленксандровича Давидкова. 

Для вручення дипломів випускникам спеціальності „Банківська справа” було запрошено заступника Голови Правління АКБ «Індустріалбанк» ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРОВИЧА МАРКОВСЬКОГО.

  Директор Інституту економіки, доктор економічних наук, професор ЛЮДМИЛА НІЛЬСІВНА СЕРГЄЄВА урочисто вручила дипломи спеціалістів та магістрів випускникам Інституту економіки та підвила підсумки їх студентського життя, за якими відзначила, що вони гідно справились з поставленими перед ними завданнями та з успіхом досягли своєї мети.

  Дирекція та педагогічний колектив Інституту економіки щиро вітає випускників 2012 року та бажає досягнення професійного визнання і особистого щастя.
  Успіхів та наснаги  у всіх починаннях, тобі випускник!