ГОРБАНЬ Олександр Миколайович - 75 років! ЮВІЛЕЙ!

        Колектив Класичного приватного університету щиро вітає першого проректора – директора НОК, академіка АН ВШУ України, доктора фізико-математичних наук, професора ГОРБАНЯ Олександра Миколайовича з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Олександре Миколайовичу!

        Неможливо уявити Класичний приватний університет без Вас, без Вашого конструктивного керівництва, турботи. Впродовж багатьох років усю свою енергію, всі свої організаторські здібності, знання та неоціненний досвід Ви спрямовуєте на благородну справу розвитку нашого університету.

        Ваша наполегливість, цілеспрямованість, колосальна працездатність у поєднанні з глибокою мудрістю зробили Вас взірцем як для колег, вчених, викладачів, так і для студентів – майбутніх науковців.

        Дозвольте в день Вашого ювілею побажати міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу та невгасаючого оптимізму!

        Нехай Ваше життя буде світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Хай Вам щастить!