Привітання від Олександра Ченсановича Сіна, мера міста Запоріжжя

  Вітаю колектив Класичного приватного університету та особисто його ректора ­– Віктора Миколайовича Огаренка, з двадцятою річницею заснування навчального закладу.
Двадцять років – це відносно невеликий проміжок часу, проте достатній, щоби зробити певні висновки про ту роль, яку відіграє заклад у суспільному житті запорізької громади.

  Сьогодні важко уявити наше місто без Класичного приватного університету і, перш за все, без його випускників, які обіймають керівні посади в структурах міської та районної влади, на підприємствах та в установах. Кожного року все більше фахівців з дипломами КПУ вливається в могутній потенціал нашого славетного міста, сповнені нових планів та мрій. Керівництво Запоріжжя завжди дослухається до науковців Класичного приватного університету, які відстежують передовий світовий досвід формування муніципальної влади та розбудови місцевої громади.  Високопрофесійний кадровий потенціал університету є запорукою нашої подальшої плідної співпраці.
  Хотілося б побажати керівництву університету нових здобутків, науковцям – творчої наснаги, професорсько-викладацькому складу – вдячних студентів, а випускникам – знайти гідне місце в житті нашого міста та країни. Міцного здоров’я вам, колеги, на шляху від стабільності до добробуту!