Знайомство студентів Інституту журналістики і масової комунікації з «гідністю та правами людини»

  Студенти Інституту журналістики і масової комунікації взяли участь у тренінгу «Гідність та права людини», організатором якого виступив Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед».

  Тренери Олександр Витвицький та Галина Корнієнко підготували цікаву та веселу програму. Майбутні журналісти, соціологи та психологи обговорювали проблеми про права людини.

  Учасники були поділені на команди, у яких складали історії про життя ВІЛ-інфікованих людей, розмірковували, ділилися враженнями та малювати плакати. Після перерви на брейк-каву студенти дивилися фільм про дискримінацію, обговорювали проблеми сьогодення.

  Особливо для журналістів було актуальним ознайомитися із прикладами висвітлення теми ВІЛ/СНІДу та дізнатися як правильно подавати матеріали.

   Тренінг закінчився на веселій ноті. Всі учасники отримали сертифікати та, як виявилося, це лише перший етап. В листопаді організатори планують провести триденний тренінговий курс «Школа толерантності» на о. Хортиця, який пройде за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Аби взяти участь у цьому заході студенти мають написати статтю, есе або інший літературний твір на тему «Права людини».

 

Ірина Ярко,
студентка ІІІ курсу, ІЖМК