ІV Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту»

  18 жовтня в Інституті здоров’я, спорту і туризму відбулася ІV Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту», у роботі якої взяли участь науковці з Національного педагогічного університету м. Дніпропетровськ, Національного університету фізичної культури та спорту м. Київ, Центру морських операцій Військово-морських сил, збройних сил України, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Дніпропетровської обласної федерації рукопашного бою, карате, кіокушинкайкан та єдиноборств.

 

 

 

Після пленарного засідання проходила робота секцій:

Фізичне виховання різних груп населення і спорт вищих досягнень.

Здоров’я людини та фізична реабілітація різних груп населення.

Туризм і готельно-ресторанна справа.

   В межах секційних засідань були заслухані цікаві доповіді, найкращі з яких отримали нагороди: грамоти, сертифікати та цінні подарунки.
Увечері на гостей чекала концертна програма за участю студентів ІЗСТ Вячеслава Кредича та Ольги Ліман, представників федерації спасу, викладачів кафедри ТОФАВ і кафедри фізичної реабілітації Мушкет Катерини Олександрівни і Статєва Станіслава Ігоровича.
  19 жовтня після підведення підсумків конференції адміністрація Інституту здоров’я, спорту і туризму організувала цікаву екскурсію для гостей на острів Хортиця.

   Директор та адміністрація дякує за допомогу в організації та проведенні конференції викладачам та лаборантам кафедр.