Осінні збори турклубу КПУ «Пілігрим» в Гірському Криму, Жовтень 2012

Успішно пройшли традиційні збори туристичного клубу Класичного приватного університету «Пілігрим» в гірському Криму. Цього року в них брали участь як студенти-першокурсники нашого університету, так і учні Коледжу Сучасних Знань КПУ. Досвідчені студенти старших курсів, що не перший рік займаються в турклубі, очолили дві групи по дев’ять осіб. Було обрано нескладний та мальовничий маршрут: від Ангарського перевалу, через Демереджи, Карабі, з виходом до моря в Рибальському. За чотири дні студенти не тільки вперше спробували смак похідного життя, але й набралися позитивних емоцій, як мінімум, до наступної подорожі.
Варто зазначити, що учасники дуже гармонійно та природно доповнювали один одного. Поспілкувавшись трохи з кожним, розумієш, що кожен з них самодостатня та цікава особистість зі своїм неповторним характером. Проте, опинившись в групі, і це дуже важливо, вони ставали одним дружним колективом. Саме тому, похід пройшов легко та дуже весело.
Навантаження денних переходів повністю компенсувалися яскравими фарбами осіннього гірського Криму, що зачаровують; спогляданням чистого зоряного неба та піснями під гітару. На додаток в нагороду за пройдені кілометри хлопці отримали ще й тепле море та безліч незабутніх вражень.
Для когось цей похід був першим, для когось другим, а для когось черговим. Але, чомусь, я впевнений, що кожен з нас ще не раз повернеться у гори ...

Михайло Пєтухов, випускник КПУ,

інструктор туристського клубу «Пілігрим»