Як запорізькі рекламісти Росію дивували…

Хтось зі студентів Класичного приватного університету займає почесні місця у спортивних заходах та олімпіадах, хтось – стає фіналістом конкурсів талантів або учасником наукових конференцій і тренінгів. Студенти ж Інституту журналістики і масової комунікації легких шляхів не шукають, відразу намагаючись знайти визнання за межами нашої країни.

І це якнайкраще  вдалося студенту четвертого курсу напряму «Реклама і зв’язки з громадськістю» Андрію Сагачу. Адже отримати чотири дипломи у міжнародних конкурсах за декілька місяців не кожному до снаги.
Андрій став переможцем Третього Московського міжнародного фестивалю соціальної реклами «LIME» у номінації «Волонтерство».
У студентському фестивалі креативної реклами «Крекер», що відбувся у Новосибірску, з роботою «Неприємності трапляються» студент посів третє місце.
У третьому Всеросійському конкурсі соціальної реклами «Новий погляд», що проводився за підтримки Комітету Державної думи з фізичної культури, спорту та справах молоді Андрій став фіналістом у номінації «Здоровий спосіб життя» (плакат).
У творчому конкурсі, що проводився за підтримки Інституту світової економіки і бізнесу РУДН, у номінації друкована реклама Сагач Андрій отримав третє місце за роботу «Деякі речі».

Бажаємо Андрію подальших звершень, творчих перемог і нескінченного творчого натхнення у створенні нових креативних рекламних шедеврів!!!
Дирекція ІЖМК