Єврокомісія оголошує конкурс проектів у сфері культури

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Підтримка культури як вектору демократії та економічного зростання». Конкурс оголошено у рамках тематичної програми ЄС «Інвестуючи в людей».

Загальною метою конкурсу є підтримка культури як вектору демократизації, різноманіття та соціально-економічного розвитку.

У конкурсі можуть взяти участь усі країни-учасниці Європейського інструменту сусідства і партнерства (ENPI; серед них й Україна), а також інші держави та території (з повним списком країн-бенефіціарів можна ознайомитися у додатку).

Конкурс складається з двох лотів:

Перший лот називається «Заохочення культурного самовираження, що сприяє різноманіттю, міжкультурному діалогу та культурним правам і правам людини у контексті примирення, врегулювання конфліктів і демократизації».

Другий лот має назву «Зміцнення потенціалу діячів культури для розвитку динамічного культурного сектору з метою стимуляції економічного зростання та збалансованого розвитку».

Заявки потенційних учасників мають стосуватися лише одного лоту (більш детально щодо пріоритетних заходів у рамках зазначених лотів можна ознайомитися у Guidelines for Applicants).

Спочатку апліканти запрошуються до подання проектних заявок (Concept Notes). Лише після їхнього попереднього відбору аплікантам буде надана можливість підготувати повноцінну заявку (Full Application Form).

Загальний бюджет проекту – 22,2 млн. євро. З них: 12 млн. євро виділяється на заходи у рамках першого лоту; 10,2 млн. євро – на заходи у рамках другого лоту.

Мінімальний бюджет гранту, що може бути виділений у рамках конкурсу, складає 300 тис. євро; максимальний – 1 млн. євро.

Мінімальна тривалість проекту має становити 24 місяці; максимальна – 36 місяців.

Останній термін подання заявок (Concept Notes) – 18 грудня.

 

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
та роботи з іноземними студентами, каб. 219, внутр. 275