Кіно-клуб «АРТіФАКТ» та «Літературна кав’ярня» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ідуть на зимові канікули з повним багажем вражень

Кіно-клуб «АРТіФАКТ» та «Літературна кав’ярня: фанзона українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК, що розпочали свою роботу в листопаді, йдуть на зимові канікули. 

За цей невеликий час ми знайшли справжніх друзів-однодумців серед школярів (учнів 10 класу Класичного ліцею м. Запоріжжя), студентів Коледжу КПУ (спеціальності «Видавнича справа та редагування»), слухачів підготовчого відділення КПУ і, безперечно, студентів Інституту журналістики та масової комунікації.
У нашому щоденнику – зустрічі, що виявилися абсолютно не схожими одна на одну, оскільки були сповнені різними настроями, враженнями, почуттями – ми разом плакали, сміялися, сперечалися, та, головне, ніколи не залишалися байдужими.
Предметом наших палких дискусій стали такі шедеври кіномистецтва, як «Хвіст, що виляє собакою», «Голод 33», «Париже, я тебе люблю!» та новорічна «прем’єра» для відпочинку «Один вдома».
А інтимізоване читання власних поезій під лаунж-музику та мерехтіння свічок надихнули нас на нові творчі ідеї подальших зустрічей!
Любі наші «клубівці»! Вітаємо вас із новорічними та різдвяними святами! Із нетерпінням чекаємо на нові зустрічі, що розпочнуться незабаром, 30 січня! Переконані, що скарбничка цікавих есе, створених під враженням від перегляду фільмів та викладених у нашій новій рубриці, стануть для вас творчою сходинкою до мистецтва комунікації!
Чекаємо на вас та ваших друзів!

Висловлюємо подяку нашому студентському оргкомітету:
Єрохіній Марії, Ярко Ірині,
та навчальній лабораторії теле-, радіо та фотосправи:
Завнєусову Артему та Коробському Роману

КЖСК