Професійна обмінна Програма стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program - LFP)

Американські Ради з міжнародної освіти оголошують новий набір на професійну обмінну Програму стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program - LFP), що фінансується Держдепартаментом США та координується організацією Американськими Радами з міжнародної освіти. 

Програма стажування працівників законодавчої влади була започаткована у 2005 році під егідою Програми законодавчої освіти і практики (the Legislative Education and Practice - LEAP).
Програма надає можливість 55 перспективним професіоналам з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини та України, віком від 25 до 35 років, ознайомитись із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави. Професійна програма 4-тижневого стажування в органах законодавчої влади США, розрахована на фахівців у галузі міжнародного права, юриспруденції, міжнародних відносин, політології та державного управління.

Основні вимоги до аплікантів програми:

• Громадянство Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини чи України;
• Вік від 25 до 35 років;
• Вища освіта (ступінь бакалавра, магістра, кандидата наук);
• Вільне володіння англійської мовою (TOEFL over 500, IELTS band 6 або навчання на англомовній університетській програмі). Якщо ви не маєте жодного сертифікату і пройдете у півфінал програми, ви матимете можливість пройти тест у нашій організації;
• Мати відповідний досвід роботи у державному секторі (законодавча, виконавча влада, неурядові організації тощо);
• Володіти лідерськими та комунікативними навичками.

ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА ОСІННЮ ПРОГРАМУ 2013 – 20 БЕРЕЗНЯ 2013 РОКУ.

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, каб. 219