ВИПУСКНИКИ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ 2013 РОКУ ВИРУШИЛИ У ПРОФЕСІЙНИЙ ШЛЯХ!!!

08.02.2013 р. відбулось урочисте вручення дипломів магістрам та спеціалістам денної та заочної форм навчання Інституту управління КПУ спеціальностей „Менеджмент організацій і адміністрування”, „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, „Програмне забезпечення систем”, „Системний аналіз і управління”, „Землеустрій та кадастр”.   

Сотні випускників Інституту управління, завершивши навчання в його стінах успішно працюють як в Україні, так і за кордоном в галузі управління та економіки, інформаційних технологій, земельних ресурсів. Вони займають посади ключових фахівців на промислових підприємствах і приватних фірмах, державних установах і банківських структурах. Велика кількість з них започаткували власний бізнес і успішно ним керує.

Протягом багатьох місяців та років тоді студенти, а зараз вже випускники, плідно працювали над отриманням знань в обраній сфері. І нарешті для них прийшов час змінити роль «студента» на роль професіонала своєї справи.
Привітали випускників та вручили дипломи проректор з наукової роботи Класичного приватного університету, доктор юридичних наук, куратор Інституту управління Антон Олексійович Монаєнкота проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.

 

  

 

 

 

Інститут управління щиро вітає випускників із закінченням важливого етапу в їх житті! Адже немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями та вмінням їх застосувати – це вже професіонал з        великої літери! Сподіваємось, що залишаючи рідну alma-mater, випускники не забудуть тих, хто їх вчив, вкладав свою душу та завжди був поряд!

 

 

 

  

 

Як у призначену годину розкривається колосся, віддаючи зерна, так і перед студентами завжди відкривається широкий шлях, у який вони відправляються для того, щоб стати відповідальними за свою долю та справедливо розпоряджатися нею.

 

 

 

 

 

 

Довгі місяці та роки з цих студентів, немов із глини, викладачі ліпили справжніх людей. Вони стали краще, професійніше та зараз після закінчення університету у повній готовності вирушили назустріч прекрасному, світлому майбутньому. Бажаємо випускникам щасливої долі у світі обраної професії!