Постав яскраву «Кляксу» у житті

19 лютого студенти Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету зустрілися з головним редактором газети «Клякса» Ольгою Волковою.
Ольга Василівна поділилася досвідом та розповіла майбутнім фахівцям про специфіку роботи журналіста видання для дітей та особливості спілкування  з дитячою аудиторією.  

Як зазначила головний редактор, «Клякса» виходить  уже більше 14 років та із масштабів Запоріжжя «виросла» до всеукраїнської дитячої газети.
Вона згадала про найперший номер-історію улюбленого видання запорізької молоді, розповіла про завдання та проблеми, які необхідно вирішити (зацікавити та привернути увагу батьків, налагодити зворотній зв’язок з аудиторією за допомогою сайту та груп  у соціальних мережах).
Як зазначила пані Ольга, аудиторія журналу, в основному, дівчатка, тому для того, щоб зацікавити хлопчиків, планується створення спортивної рубрики не тільки в газеті, а й на сайті. Там можна буде переглянути сюжети про досягнення запорізьких спортсменів.
Для того щоб привернути увагу та зацікавити, газета має постійно урізноманітнюватися, а дитяча – особливо. Студенти ІЖМК також мали змогу поділитися своїми креативними ідеями та побажаннями: створити рубрики «Хенд-мейд», «Кіноновинки», організувати вікторини та літературні конкурси. За них діти отримуватимуть бали, які потім можна будете обміняти на оцінки.
Крім того у газеті є рубрика для творчих особистостей, тому “Клякса” запрошує до співпраці. Якщо ти пишеш вірші чи прозу та хочеш, щоб про твій талант дізналися всі, надсилай свої роботи на сайт www.klyaksa-fan.com.

Анна Тютюнник
Студентка ІІІ курсу ІЖМК