ПІД КОДОВОЮ НАЗВОЮ „36”

Усі знають про Новий рік, Різдво, 8 березня, але навряд чи хтось чув про свято під назвою «36». Саме його 22 лютого вирішили відзначили в Інституті журналістики і масової комунікації.
Таким незвичним чином студенти відсвяткували і День всіх закоханих, і 23 лютого (саме тому така назва: 14+22).
Розпочався концерт «Маніфестом «36», який підготувала сильна половина інституту у виконанні Романа Коробського та Станіслава Вовни.  

Майбутні журналісти розіграли гумористичні сценки про те, як зізнаються у коханні представники різних субкультур.  Студенти, викладачі та гості концерту стали свідками того, як святкують День всіх закоханих інтелігенти, репери та «мешканці  робітничих районів» Запоріжжя.
Кінець концерту повторив початок, але тепер у виконанні представниць жіночої половини студентства – Дар’ї Кирпи та Анастасії Кізерман, яка і стала автором неперевершених витворів-маніфестів.
У залі панувала тепла, весела та святкова атмосфера.
Незвичайним сюрпризом та подарунком для всього Інституту журналістики і масової комунікації стали музичні подарунки у виконанні кращих співаків Інституту управління – Олени Капралової та Антона Дерибаса. Крім того, у якості запрошеної гості на свято Інституту журналістики і масової комунікації завітала учениця Запорізької гімназії Вікторія Бабишкіна, яка навчається у Школі молодого журналіста. ЇЇ по праву було названо „небесною німфою” нашого незвичайного свята.

Анна Тютюнник,
III курс  ІЖМК