КРОК ЗА КРОКОМ НА ЗУСТРІЧ ЖУРНАЛІСТИЦІ (Серія 2)

Знову Класичний приватний університет відкриває свої двері талановитим школярам, які прагнуть більше дізнатися про професію журналіста та охопити усі тонкощі цього ремесла.
Щосуботи в Інституті журналістики і масової комунікації учні шкіл міста Запоріжжя та області відвідують цікаві тренінги та унікальні майстер-класи від висококваліфікованих медіатренерів та діючих журналістів.  

23 лютого 2013 року на учнів Школи молодого журналіста очікував майстер-клас „Газетна журналістика”, на якому вони мали змогу дізналися про походження понять „газета”, „газетна качка” та про цікаві факти з історії зародження та розвитку друкованих ЗМІ.
Також під час занять майбутні журналісти пройшли декілька цікавих та веселих тренінгів: „Хвастощі”, на якому продемонстрували свої ораторські здібності, представляючи себе аудиторії; „Сліпий поводир”, на якому учні мали змогу познайомитись ближче один з одним та стати більш розкутими. Ще одним цікавим практичним заняттям стало „Доброзичливе випитування” – тренінг-бесіда, завдяки якому школярі отримали навички роботи інтерв’юера та величезний заряд позитивної енергії.

Особливим сюрпризом для учнів Школи молодого журналіста стала запрошена гостя – Ольга Волкова, головний редактор запорізької газети „Клякса”. На школярів очікували приємні подарунки, і кожен повернувся додому з номером видання. Під час спілкування з головним редактором діти розповіли про свої уподобання і висловили побажання стосовно тем, які б вони хотіли бачити на сторінках газети в майбутньому.
Наприкінці заняття Ольга Волкова оголосила про початок конкурсу від газети „Клякса” на найактивнішого журналіста, який потім матиме нагоду працювати у редакції газети.
Тож, шановні учні, не пропустіть можливість стати кращим журналістом кращої дитячої газети!

Анна Григель,

студентка групи ДЖ-109