Щорічний фінал Всеукраїнської програми «Студентська республіка - 2012»

Яскраве і корисне закінчення літа
Щорічний фінал Всеукраїнської програми «Студентська республіка - 2012» відбувся 24-27 серпня недалеко від Євпаторії в розважальному комплексі «Сонечко».
Запоріжжя представляла команда з 25 молодих людей. Одним із представників команди була Голова Студентської ради Інституту права ім. В. Сташиса - Рачук Ольга, яка також є заступником Студентського мера м. Запоріжжя. Варто відзначити, що представники Студентської ради Інституту права ім. В.Сташиса з 2009 року є постійними учасниками "Студентської республіки". Також на Республіці у різні роки були Євген Царегородцев (Голова Студентської Ради Інституту права - 2009-2011 р..) та Інна Бобруль (Голова Студентської ради КПУ - 2010р.).
Команда активно готувалася до всеукраїнського етапу Студреспубліки, тому їхала в Крим не просто за яскравими емоціями і морським відпочинком, але і за перемогами, новим досвідом і знаннями.
В перший же день команда Запоріжжя почала брати активну участь у суб-фестивалях Студреспубліки, відвідувати тренінги та факультативи -семінари. Крім того, запорожці показали свою гостинність, запрошуючи всіх бажаючих на фірмовий чай. Також кожен бажаючий зміг сфотографуватись з легендарним футболістом Андрієм Шевченком і при бажанні отримати у нього автограф.

Одне з досягнень команди в цьому році стала перемога Андрія Крупкін, члена магістрату запорізької команди, в суб-фестивалі «Містер Студреспубліки 2012». Так само наша команда виступила організатором "Водної битви". Вечорами бажаючі грали в мафію, бігали квест, співали пісні під гітару або танцювали на дискотеці.
А в останній день, у день виборів Президента Студентської республіки та депутатів студентського парламенту, команда об'єдналася з командами Севастополя, Рівного, Тернополя, Одеси для висування кандидатів від коаліції. В результаті президентом Студреспубліки-2012 став Володимир Палагнюк з Чернівців, а коаліція отримала депутатські мандати.

Представник нашої Студентської ради входив до складу Центрольной виборчої комісії і стежив за тим, щоб вибори проходили демократично і без порушень. А також встиг дати інтерв’ю кореспонденту газети "День" (http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/mistectvo-politiki-molodih).
Прощання з представниками з різних куточків України проходило зі сльозами на очах і обіцянками приїхати в наступному році на нову Студентську республіку.